Kamakshipalya, Bengaluru, Karnataka
GST No. 29AABFG5029L1Z7
Call 08047646214 88% Response Rate
Send Enquiry
| Tape Width | 1 Inch |
| Tape Length | 3 m |
| Tape Type | Adhesive |
| Country of Origin | Made in India |
| usage | demarkation and paint protection |
View Complete details
| Tape Width | 2 Inch |
| Tape Length | 3 m |
| Tape Type | Adhesive |
| Country of Origin | Made in India |
| Usage | demarkation and paint protection |
View Complete details
| Length | 90m |
| Color | White |
| Material | Fiber tape |
| Packaging Type | Roll |
| Brand | Gyproc |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Tape Width | 1 Inch |
| Tape Length | 3 m |
| Tape Type | Adhesive |
| Country of Origin | Made in India |
| usage | demarkation and paint protection |
View Complete details