Kamakshipalya, Bengaluru, Karnataka
GST No. 29AABFG5029L1Z7
Call 08047646214 88% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 20 Piece
| Thickness | 12.5 mm |
| Color | Gray |
| Usage/Application | False Ceiling |
| Manufacturing Standards | Gyproc |
| Length | 6x4 |
| Shape | rectangle |
| Brand | Gyproc |
| Moisture Content | no |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Material | Asbestos Cement |
| Brand | Gyproc |
| Surface Treatment | Color Coated |
| Service Location Type | Residential Building |
| Thickness | 6.5 mm |
| Size | 610 mm x 610 mm |
View Complete details