Kamakshipalya, Bengaluru, Karnataka
GST No. 29AABFG5029L1Z7
Call 08047646214 88% Response Rate
Send Enquiry
| Thickness | 12 mm |
| Usage/Application | Industrial |
| Insulation | Acoustic |
| Size | 6ftx4ft |
| Color | White |
| Material | calcium silicate |
| Pattern | Plain |
View Complete details
| Thickness | 6.5 mm |
| Usage/Application | Industrial |
| Material | Gypsum Ceiling |
| Color | White |
| Surface Treatment | Color Coated |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Material | Asbestos Cement |
| Size | 610 mm x 610 mm |
| Service Location Type | Residential Building |
| Thickness | 16 mm |
| Surface Treatment | Galvanised |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details